Розпочалась підготовка до проведення “Rapid Trident-2020”

Як повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби, на Львівщині розпочалась плануюча конференція міжнародних навчань “Rapid Trident-2020”.

Вже традиційно щороку на Львівщині проходять навчання “Rapid Trident-2020” за участі військовослужбовців з різних країн-членів НАТО та країн партнерів.

Проте, цього року всесвітня пандемія вносить свої корективи, зокрема, й у терміни та формат проведення міжнародних навчань.

На початку цього тижня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що в Яворівському районі, розпочалась Головна плануюча конференція військових навчань ʺРепід Трайдентʺ.

Конференція триватиме два тижні. На ній представники країн-учасниць міжнародних навчань ʺRapid Trident-2020ʺ (ʺСтрімкий тризуб-2020ʺ) будуть обговорювати та планувати ключові моменти майбутніх навчань, сценарій маневрів, а також логістичні питання.

Цьогоріч на запланованих міжнародних військових командно-штабних навчаннях ʺRapid Trident-2020ʺ Державну прикордонну службу України представлятимуть бійці ʺДОЗОРуʺ та Прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ