Сім’я хотіла виїхати з Польщі з підробленими у паспортах штампами

Працівники Прикордонної служби Польщі у пункті пропуску в Корчовій виявили у паспортах української сім’ї 16 підроблених відбитків штампів литовської прикордонної служби.
Як інформує Польське радіо, українці зізнались, що вдалися до фальшування, оскільки надто довго перебували в Європейському Союзі.

За словами речниці Бескидького відділу Прикордонної служби Ельжбєти Пікор, подружжя українців спільно з двома дітьми у віці 6 та 10 років хотіло виїхати з Польщі в Україну.

“Під час перевірки паспортів у чотирьох представлених сім’єю паспортах сумніви співробітників викликали чотири – у кожному з паспортів – відбитки литовських прикордонних контрольних штампів, що відрізнялися від чинних зразків”, – додала вона.

Серед іншого, були виявлені інший шрифт з позначенням дати та контрольної цифри, а також відсутність люмінесценції.

Прикордонники з Корчової дізнались також, що сім’я українців ніколи не перетинала кордон з Литвою.

Речниця Бескидаського відділу повідомила, що іноземці зізналися у підробці штампів, пояснюючи це побоюванням відповідальності за протермінування перебування у країнах ЄС.

Українців повідомили про відкриття кримінального провадження у зв’язку з використанням “фальшивок” на державному кордоні. Після консультації з прокурором у Ярославі було вирішено застосувати щодо української сім’ї 4-місячне позбавлення волі з умовним призупиненням його виконання терміном на один рік.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ