Скоро стартує осінній призов на військову службу

Напередодні початку осіннього призову на строкову військову службу, який розпочнеться з 1 жовтня, кожен громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 27 років повинен прибути до військового комісаріату з метою уточнення облікових даних. Про це нагадав головний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

“З метою попередження випадків ухилення від проходження строкової військової служби надаємо наступну інформацію:

Згідно вимог п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у термін, зазначені в повістці.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
Матеріали щодо осіб, які не з’явились без поважних причин до військового комісаріату будуть направлені до слідчих органів Національної поліції, прокуратури для відкриття кримінального провадження згідно із ст. 335 Кримінального кодексу України, що тягне за собою позбавлення волі на термін до 3 років.

До відома громадян повідомляємо, що відповідно рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України, зміцнення її обороноздатності» введеної в дію Указом Президентом України від 24.09.2014р. №744, зазначено, що громадяни, які призиваються на строкову військову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні ООС (АТО), дотримання цієї вимоги стоїть на суворому контролі у силових відомствах та Президента України.

Кожен, чоловік, громадянин України повинен виконати свій Конституційний обов’язок та стати на захист нашої держави – України, а не ховатися за спинами дружин та дітей, як це роблять сепаратисти на Сході України, втікати за кордон де працювати як РАБ.

Якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження строкової військової служби зателефонуйте до свого військкомату”, – сказано у дописі.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...