Стартували найбільші в Україні військові навчання з іноземцями

У понеділок, 3 вересня 2018 року, відбулось відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав – Rapid Trident 2018.

Навчання відбуваються традиційно на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у с. Старичі.

До навчань залучатимуть бронетехніку та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, а також здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації.

«Такі навчання дають можливість нашим військовослужбовцям не лише перейняти закордонний досвід, а й поділитися своїм. Українська армія 2014 року стала на шлях відродження і зараз прямує до свого вдосконалення. Наше військо ніколи не зупиниться на цьому шляху. Ми вдячні нашим партнерам, зокрема, зі Сполучених Штатів Америки за цю підтримку. Разом ми сильніші, разом ми переможемо», – зазначила заступник керівника апарату Львівської облдержадміністрації Оксана Томашук.

Готуючись до Rapid Trident, українські військовослужбовці тижнями інтенсивно навчались в польових умовах. Rapid Trident є кульмінацією щорічних багатонаціональних навчань, які засвідчують підтримку союзників та парнерів Міністерство оборони України та Збройним Силам України.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...