Турнір з двоєборства у селі Чернилява

Вчора, 11 березня 2018 року, у спортивному залі Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ст. завершився турнір з двоєборства (настільний теніс та шашки) Яворівського району. Про це повідомляє Яворівська РДА.
Учасниками змагань стали 11 спортсменів з усієї Яворівщини різної вікової категорії з сіл Чернилява, Старий Яр, Терновиця, Мужиловичі, Вербляни та міста Яворова.
Турнір було проведено за круговою системою 10 турів 2 партії в теніс = 2 очка та партія в шашки =2 очка, нічия в тенісі та в шашках по 1 очку.
За результатами зіграних партій переможцем турніру став Чорниш Богдан з с. Чернилява, набравши – 29 очок, другу сходинку турніру посів житель с. Старий Яр – Кунець Юрій (28 очок). Бронзовим призером став Лесьо Михайло з с. Терновиця, який набрав 25 очок.