У лікарні помер воїн 24-ої ОМБр Едуард Лобода

Учора, 4 липня 2019 року, в міській лікарні м. Курахове від отриманих поранень помер воїн Королівської бригади – старший солдат Лобода Едуард Віталійович. Про це повідомляє прес-служба 24-ої ОМБр імені короля Данила.

“03.07.2019 року він разом з побратимами забезпечував прикриття проміжків, де передбачалась дія диверсійно-розвідувальних груп противника. За попередньою інформацією було відомо, що протягом останнього місяця противник невеликими групами проникав в н.п. Мар`їнка, встановлюючи міни, як на маршрутах, якими пересувались військові, так і цивільні. Група наших військових, яку очолював старший солдат Лобода, обрала правильний рубіж для протидії, що дозволило унеможливити проникнення ворожих диверсантів в район наших підрозділів. Та, вочевидь напередодні, противник встиг встановити на даному напрямку фугаси з новітніми датчиками руху російського виробництва. Едуард, який був попереду своєї групи, прикрив побратимів від вибуху, прийнявши весь удар на себе. Майже добу медики намагались врятувати йому життя, але, на жаль, поранення виявились несумісними з життям”, – йдеться у повідомленні.

Едуард Віталійович, 02.01.1994 року народження родом з Сумщини. Воїн, що не зміг залишитися осторонь, коли на Батьківщину прийшла війна, і пішов на фронт спочатку добровольцем, а потім підписав контракт в ЗС України.

Він був патріотом і воїном. Людиною, якій не бракувало мужності та відваги. Справжнім, щирим і надійним.

Вічна пам`ять Герою України!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...