У Новояворівську розпочинається міжнародний фестиваль

Сьогодні, 7 липня, у свято Івана Купала, у місті Новояворівськ стартує 25 ювілейний міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина».
На фестивалі щороку звучать добірні пісні.
У 1992 р. фестиваль народився як регіональний пісенний конкурс «Молода галицька хвиля».
У липні 2017 року міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» святкує 25 річницю, як найстарший пісенний фестиваль країни.
Талановиті вокалісти, композитори, поети, музиканти, педагоги, продюсери з усіх куточків світу приїжджають у Новояворівськ, щоб своїм мистецтвом засвідчити велич української музики.
Сьогодні, це вже не просто фестиваль, а видовищне дійство з концертами, конкурсними та шоу-програмами, ярмарками, екскурсіями, творчими зустрічами, майстер-класами, телевізійними та театралізованими показами, виступами зірок та юних талантів.
«Молода Галичина» організовує поїздки своїх учасників на молодіжні фестивалі в Україні та за кордоном, випускає власну поліграфічну та аудіо продукцію.
25-й ювілейний Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні цього року прийматиме учасників з 15-ти країн світу.
Участі у конкурсі візьмуть виконавці від 10 до 25 років. Діти та молодь змагатимуться у чотирьох вікових групах: 10-12 років, 13-15 років, 16-19 років та 20-25 років.
Щодо вимог до пісень, то це може бути поп-музика, народна пісня в оригінальному аранжуванні (допускають а-сареllа), фольк-поп музика, джаз, блюз, рок-н-рол. Українці виконуватимуть всі пісні тільки українською мовою. Учасникам з інших країн дозволяють виконувати одну пісню державною мовою країни, яку вони представляють, решту – українською мовою або пісні українських авторів, які перекладені на їхню рідну мову.
Гран-прі фестивалю – 30 тисяч гривень, перше місце – 10 тисяч, друге – п’ять тисяч, третє – три тисячі гривень. Перші, другі та треті місця присуджують у кожній категорії.
Успіху учасникам та гарного настрою гостям та мешканцям міста!

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...