У Новояворівську «військовий» видурює в людей кошти

У Новояворівську молодий хлопець у військовій формі вдає з себе строковика, вигадує жалісну історію та видурює в людей гроші. Про це повідомляє LMN .

«Він підійшов до мене в «АТБ». Спершу запитав, чи не орієнтуюся я у місцевості і запитав, де розташовані Старичі. Я вже хотів, відвезти його, бо думав, не встигає хлопець на службу. Але тут він одразу почав питати про графік руху транспорту на Львів. Зі сльозами на очах казав, що йому терміново потрібно у Вінницю, бо хтось з його рідних у лікарні. Говорив, що йому бракує 175 грн на квиток. Я без зайвих думок вирішив допомогти хлопцю і дав йому 200 грн. Він був дуже емоційний, давив на жалість», – каже один з мешканців міста.

Отримавши гроші хлопець не подякував, а одразу пішов.

За словами чоловіка, на військовій формі шахрая не було жодних нашивок. А сам він був злегка непоголений, що не властиво для строковиків. На вигляд хлопцю 18-19 років.

«Декілька днів після того я припарковував автомобіль біля під‘їзду. Бачу, підходить до мене хлопець у військовій формі і питає, чи не орієнтуюся я в місцевості. Він мене спершу не впізнав, але як зрозумів, що я його знаю, то одразу кинувся втікати», – говорить Володимир.

Чоловік каже, що жертви шахрая – чоловіки старшого віку та жінки. Сподівається, що вони його пошкодують, зважаючи на звання. До молодих людей не підходить.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ