У Новояворівську зачиняються заклади торгівлі!

❗️❗️❗️УВАГА❗️❗️❗️
ШАНОВНІ НОВОЯВОРІВЧАНИ!
Відповідно до рішення чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, Новояворівська міська рада з 16 березня до 3 квітня 2020 року скасовує особисті прийоми громадян та обмежує доступ до адміністративних будівель сторонніх осіб. Замовлення довідок та інших документів Новояворівської міської ради відбуватиметься в електронному та телефонному режимі.

👉 Телефони для довідок:
Приймальня – 40-0-84, e-mail: novoyavmiskrada@ukr.net
Загально-організаційний відділ – 42-0-05;
Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та землевпорядкування – 40-0-85;
Військовий облік – 41-0-45;
Відділ реєстрації громадян – 42-1-38.

Всіх жителів і гостей міста просимо з розумінням віднестися до карантинних заходів. Перебувати вдома, виконувати інструкції, дотримуватися гігієни і зберігати спокій. Не вестися на фейки та провокації, черпати інформацію тільки з офіційних джерел.

А також врахувати☝️рекомендації позачергового засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ЛОДА, а саме:
❗️обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб,
❗️обмежити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів),
❗️пересування населення на адміністративних територіях, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...