У подвійній стелі автомобіля знайшли понад 18 тис. пачок сигарет

Учора, у середу, 10 квітня 2019 року, працівники Львівської митниці викрили спробу незаконного переміщення 18180 пачок сигарет. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Тютюнові вироби різних марок були заховані у подвійний дах автомобіля. Серед них сигарети марок: Marlboro Red (14750 пачок), Marlboro Gold (2300 пачок), Parliament Night Blue (240), Kent 8 (890) орієнтовною вартістю майже 760000 гривень.

Громадянин України, мешканець Чернівецької області прямував до Республіки Польщі через митний пост ʺКраковець – Корчоваʺ автомобілем марки ʺRenault-Masterʺ обравши смугу руху ʺчервоний коридорʺ. До митного оформлення він подав декларацію, в якій заявив про відсутність будь-яких товарів, які обмежені, або заборонені для переміщення. Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Автомобіль було скеровано в бокс поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю транспортного засобу виявлено у спеціально виготовленій ніші приховані сигарети.

Громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ