У ведмежому притулку «Домажир» умови утримання тварин максимально наближені до природних

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник спільно з начальником Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланичем перевірили умови утримання ведмедиці Христини у ведмежому притулку «Домажир», що розташований у Яворівському районі Львівської області.
Зараз ведмедиця перебуває в одному з вольєрів притулку, у неї особливий раціон харчування, тут їй забезпечують належний догляд.
«У ведмежому притулку «Домажир» умови утримання тварин максимально наближені до природних і відповідають фізіологічним і поведінковим потребам тварини», – зазначив під час огляду притулку директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.
Нагадаємо, що на звернення громадян стосовно жорстокого поводження з бурим ведмедем тянь-шанським, який брав участь у розважальній програмі переїзного цирку «Шапіто», 2 серпня 2017 року Держекоінспектори у Львівській області вилучили у власників ведмедицю та доставлили до ведмежого притулку, де вона перебуває досі.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...