У селі Старий Яр вшанували 4-ту річницю загибелі Романа Варениці

У селі Старий Яр на цвинтарі біля могили Героя України Романа Варениці відбулось молитовно-мистецьке вшанування «Герої не вмирають, просто йдуть з Майдану в небо, в лицарі зі смерті», присвячене Герою Небесної Сотні Роману Варениці. Про це повідомляє Відділ культури та туризму Яворівської РДА.
Панахиду відслужив о. Степан Кобасяр.
27972329_1784666108494003_3005299524643516777_n
На молитовно-мистецькому вшануванні звучали пісні про Героїв Майдану у виконанні церковного хору.
На завершення панахиди були покладені квіти та спільне виконання церковного Гімну.
Довідка
Роман Михайлович Варениця народився 11 грудня 1978 року, у с. Старий Яр. Роман – активіст Євромайдану, Герой України. Загинув на вул. Інститутській, у центрі Києва, близько 10:30 год., 20 лютого 2014 року.
Закінчив школу у місті Новояворівськ.
Роман вирішив поїхати на Майдан, не попередивши батьків. Батьки думали, що син знаходиться на роботі у Львові. Вже в дорозі він подзвонив батькам і пояснив, що мусить діяти саме так. Мешканці Новояворівська розповіли, що Роман підсів до земляків в автобус, після роботи у Львові та дуже радів, що для нього залишили ще одне місце. До Києва Роман їхав із паном Василем. Чоловік пригадує, герой всю дорогу молився. По приїзді відразу ж на барикади — перший у всьому.
Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» нагороджено 21 листопада 2014 року, посмертно — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності
Медаль «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...