Українець намагався нелегально перевезти через кордон 800 упаковок парфумів

На кордоні з Польщею затримали чоловіка, який намагався ввезти в Україну понад 800 упаковок парфумів без декларування. Про це повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Учора, 6 листопада 2018 року, 25-річний громадянин України, мешканець Чернівецької області, прибув з Республіки Польщі в пункт пропуску «Краковець – Корчова» разом з пасажирами автомобілем «Мерседес Спринтер».

«Під час письмового декларування було заявлено про перевезення велосипеда, пива, продуктів харчування, побутову хімію. Однак, під час огляду автомобіля серед особистих речей пасажирів митники знайшли парфуми відомих торгових марок. Зокрема, парфумовану воду для чоловіків та жінок, туалетну вода для чоловіків, гелі. Про цей товар громадянин під час усного опитування не заявив, у митній декларації не вказав», – йдеться у повідомленні.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України. Товари, орієнтовна вартість яких приблизно 180 тис. грн. вилучено. Справу скерують до суду.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...