Увага! У Новояворівську буде призупинено подачу тепла та гарячої води у другому мікрорайоні
![Увага! У Новояворівську буде призупинено подачу тепла та гарячої води у другому мікрорайоні](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/159815638_293004658840614_3958268167534079314_o.jpg)
Увага! Ремонтні роботи!
У зв’язку з ліквідацією витоків на магістральних тепломережах на вул. Івана Мазепи, у місті Новояворівськ, 11.03.2021 pоку з 04.00 год., буде призупинено подачу теплоносія та гарячого водопостачання споживачам другого мікрорайону.
Теплопостачання буде відновлено після завершення ремонтних робіт.
Більше новин на: Яворів Інфо