В Новояворівську відбувся XIV всеукраїнський турнір з міні-футболу

27-29 січня в м Новояворівську в ФОК “Старті “ відбувався ХІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ СПОРТИВНОГО ОГЛЯДАЧА ЧАСОПИСУ «ЯВОРІВЩИНА» МИХАЙЛА ЯРЕМЧУКА.

ПЕРШИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ : 27 СІЧНЯ, ПЯТНИЦЯ
1. ДЮСШ ЯВОРІВ – ДЮСШ КОДИМА 6:1
2. ДЮСШ БЕРШАДЬ – СДЮШОР-4 ЛЬВІВ 2:5
3. ДЮСШ ОКНИ – ДЮСШ ГОРОДОК 3;4
4. ДЮСШ КОДИМА – ДЮСШ «ЯНТАР» 0:4
5. ДЮСШ ОКНИ – ДЮСШ ЯВОРІВ 0:7
6. ДЮСШ БЕРШАДЬ – ДЮСШ ГОРОДОК 3:5
7. ДЮСШ «ЯНТАР» – СДЮСШОР-4 ЛЬВІВ 7:0
8. ДЮСШ ГОРОДОК – ДЮСШ КОДИМА 4:1
9 . СДЮШОР-4 ЛЬВІВ – ДЮСШ ОКНИ 7:4
10. ДЮСШ ЯВОРІВ – ДЮСШ «ЯНТАР» 1:3
11. ДЮСШ БЕРШАДЬ – ДЮСШ КОДИМА 7:1
12. ДЮСШ ОКНИ – ДЮСШ БЕРШАДЬ 1:4

ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ : 28 СІЧНЯ, СУБОТА
1. ДЮСШ МИКОЛАЇВ – ДЮСШ КОДИМА 1:1
2. ДЮФК «ЮНІСТЬ» – ДЮСШ «ЯНТАР» 0:6
3. ДЮСШ МИКОЛАЇВ – ДЮСШ ЯВОРІВ 1:3
4. ДЮСШ ГОРОДОК – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 5:1
5. СДЮШОР-04 ЛЬВІВ – ДЮСШ МИКОЛАЇВ 3:4
6. ДЮСШ БЕРШАДЬ – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 0:1
7. ДЮСШ КОДИМА – ДЮСШ ОКНИ 3:0
8. ДЮСШ ГОРОДОК – СДЮШОР-04 ЛЬВІВ 3:2
9. ДЮСШ БЕРШАДЬ – ДЮСШ МИКОЛАЇВ 4:6
10. ДЮСШ ЯВОРІВ – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 7:1
11. ДЮСШ «ЯНТАР» – ДЮСШ МИКОЛАЇВ 4:1
12. СДЮШОР-04 ЛЬВІВ – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 5:1
13. ДЮСШ ОКНИ – ДЮСШ «ЯНТАР» 2:5
14. ДЮСШ МИКОЛАЇВ – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 1:0

ТРЕТІЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ : 29 СІЧНЯ, НЕДІЛЯ
1. ДЮСШ ЯВОРІВ – ДЮСШ БЕРШАДЬ 2:4
2. ДЮСШ ОКНИ – ДЮСШ МИКОЛАЇВ 3:6
3. ДЮСШ «ЯНТАР» – ДЮСШ ГОРОДОК 2:2
4. ДЮСШ КОДИМА – СДЮШОР-4 ЛЬВІВ 2:5
5. ДЮСШ ЯВОРІВ – ДЮСШ ГОРОДОК 8:3
6 ДЮСШ БЕРШАДЬ – ДЮСШ «ЯНТАР» 1:3
7. ДЮФК «ЮНІСТЬ» – ДЮСШ ОКНИ 2:8
8. ДЮСШ ГОРОДОК – ДЮСШ МИКОЛАЇВ 2:1
9. ДЮСШ КОДИМА – ДЮФК «ЮНІСТЬ» 4:1
10. ДЮСШ ЯВОРІВ – СДЮШОР-04 ЛЬВІВ 3:3

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
1. ДЮСШ “Янтар” м.Новояворівськ 8 7 1 0 34-7 22
2. ДЮСШ м.Городок 8 6 1 1 29-19 19
3. ДЮСШ м.Яворів 8 5 1 2 36-15 16
4. СДЮШОР-4 м.Львів 8 4 1 3 30-26 13
5. ДЮСШ м.Миколаїв 8. 4 0 4 21-20 12
6. ДЮСШ м.Бершадь 8 3 0 5 25-24 9
7. ДЮСШ м.Кодима 8 2 1 5 11-28 7
8. ДЮСШ м.Окни 8 1 0 7 21-39 3
9. ДЮФК “Юність” м.Борислав 8 1 0 7 7-36 3

Кращий воротар Максим Серваяк ДЮСШ “Янтар” м.Новояворівськ.
Кращий захисник Яцик Костянтин ДЮСШ м.Яворів.
Кращий бомбардир Микола Грабовський ДЮСШ “Янтар”.
Кращий гравець
1. ДЮСШ м.Миколаїв Фурсів Віктор
2. ДЮСШ м.Бершадь Руденко Олексадр
3. ДЮСШ м.Кодима Бойчев Сергій
4. ДЮСШ К м. Окни Вербицький Владислав
5. СДЮШОР-4 м.Львів Процайло Андрій
6. ДЮФК «Юність» м.Борислав Нагловський Максим
7. ДЮСШ м. Яворів Грабовський Олег
8. ДЮСШ м.Городок Дац Любомир
9. ДЮСШ «Янтар» Лисак Олександр

Районна влада нагородила найкращих спортсменів медалями та кубками.
medali i kybku

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...