![В Яворові перекинувся мікроавтобус з пасажирами, є постраждалі](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/D169A6C8-BF0E-42A6-8AB5-FC540DF6AF7B.jpeg)
На трасі Львів-Краківець 30-річна водійка на Mercedes-Benz Sprinter з’їхалав в кювет, де мікроавтобус перекинувся. Внаслідок чого постраждали троє пасажирок автомобіля
Про це повідомили у поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася напередодні, 17 листопада, близько 16:00 на автодорозі Львів-Краківець у місті Яворів.
“Водійка автомобіля “Mercedes-Benz Sprinter”, 30-річна жителька Яворова, не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічне узбіччя та з’їхала у кювет, де мікроавтобус перекинувся. Внаслідок ДТП три пасажирки автомобіля віком 55, 68 і 70 років – усі мешканки Новояворівська – отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані”, – розповіли у поліції.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Наразі встановлюються усі обставини події.
Більше новин на: Яворів Інфо