Відбувся турнір з шашок в Мужиловичах
![Відбувся турнір з шашок в Мужиловичах](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/shashki.jpeg)
2 квітня, в селі Мужиловичі відбувся відкритий районний турнір з шашок.
Участь у турнірі взяли 18 спортсменів, а саме з Черниляви, Старого Яру, Яворова, Шкла, Мужилович. Голова Яворівської райдержадміністрації разом з головою Мужиловицької сільської ради Володимиром Карпою нагородили призерів кубками, медалями та цінними подарунками. Був також нагороджений найстарший 71-річний учасник турніру.