Яворівщину відвідали американські кадети

Учора, у четвер, 28 березня 2019 року, Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідали маже два десятки американських кадетів, які навчаються в академії Військово-повітряних сил США.

Американські кадети ознайомились з історією, призначенням та структурою Академії, переглянувши презентаційний фільм, а також відвідали музей, оглянули об’єкти навчальної матеріально-технічної бази та інфраструктури вишу. Весь цей час військовослужбовців збройних сил США супроводжували курсанти Національної академії. Це дало змогу майбутнім офіцерам двох країн поспілкуватись у неформальній обстановці, більше дізнатись про специфіку підготовки військових фахівців у США та Україні й обмінятись власним досвідом.

Цього ж дня американська військова делегація відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Там американські кадети оглянули сучасний Центр імітаційного моделювання бойових дій, інші навчально-тренувальні комплекси та ділянки полігону, а також довідалися про досягнення двосторонньої українсько-американської співпраці з підготовки військовослужбовців.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...