Яворівська влада дбає про 112 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На обліку в службі у справах дітей Яворівської РДА перебуває 112 хлопчиків і дівчаток, які залишились без батьківського піклування та сиріт, з них у сімейні форми виховання влаштовано 98 діток.
Зі слів начальника служби у справах дітей Яворівської РДА Олени Рис, надано статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування – 16 дітям, що на четверо менше, ніж у 2015 році. З них – 8 дітей влаштовано в сім’ї опікунів/піклувальників; одну – в ДБСТ, трьох – в державний заклад на повне забезпечення.
«Усі особові справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку – укомплектовані. Фахівці служби у справах дітей раз в рік проводять обстеження житлово-побутових умов проживання дітей (протягом 2016 року відділом опіки та піклування складено 96 таких актів обстеження), беремо висновки про стан їхнього здоров’я та розвитку, характеристики зі школи. На виконання програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб, з їх числа у Яворівському районі на 2016-2018, торік було придбано житло для сироти у місті Новояворівську», – наголосила Олена Рис.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ