Яворівський район у системі eHealth

На Львівщині у системі eHealth зареєструвалось 184 заклади охорони здоров’я.
Важливим елементом переходу на нову модель надання первинної медичної допомоги є підключення закладів до системи «Електронного здоров’я» (eHealth). Відтак сьогодні у Львівській області до цієї системи вже підключили 184 заклади охорони здоров’я первинного рівня, інформує прес-служба ЛОДА.
Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, та Стрийському районах до системи підключені усі заклади первинної медичної допомоги. Також завершують процес підключення у Дрогобицькому, Самбірському та Миколаївському районах. Разом з тим у Турківському, Радехівському, Золочівському, Буському та Яворівському районах підключено від одного до трьох закладів.
Серед міст повністю підключені – Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин та Трускавець. В інших містах цей процес ще не завершили.
Найактивніше до системи eHealth залучаються лікарі у Сколівському, Самбірському, Городоцькому та Стрийському районах, а також у містах Львові, Бориславі, Моршині та Трускавці.
Не менш важливою складовою реформування медичної галузі є залучення населення до процесу укладання декларацій із сімейними лікарями. Відтак найактивніше процес декларування відбувається у Бориславі, Моршині та Трускавці.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...