За три місяці понад 800 осіб безкоштовно отримали допомогу у Консультативно-координаційному центрі на Яворівщині

Центр розташований у Будинку воїна у Яворові.

За три місяці у Консультативно-координаційному центрі при Яворівській районній державній адміністрації понад 800 осіб отримали безкоштовну допомогу.

Найчастіше люди зверталися за гуманітарною допомогою – 503 особи, юридичною – 119 осіб, психологічною – 106 осіб, медичною – 119 осіб.

До підтримки та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які звертаються до консультативно-координаційного центру, приєдналася низка благодійних та міжнародних організацій, а саме: Данська організація у справах біженців, Норвезька організація у справах біженців, БФ «Людина в біді», БФ «Карітас Львів», Шпиталь Шептицького, ГО «Лісові Ініціативи», БФ Діагномед, БФ «Там де живе надія», БФ «Людина в біді», БФ Прем’єр Уржанс, БФ «Право на захист».

Окрім цього, Яворівська РВА організувала та забезпечила понад 100 потребуючих осіб жіночим та дитячим одягом, дитячим харчуванням, памперсами, дитячими та дорослими пледами.

Нагадаємо, з ініціативи Львівської ОВА при Яворівській РВА функціонує консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб. Тут переселенці можуть отримати безкоштовну допомогу: юридичну, психологічну, соціальну від міжнародних організацій та об’єднання послуг грантових програм, та швидку взаємодію з державними структурами й територіальними громадами.

Центр розташований у «Будинку воїна» в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09.00 год до 17.00 год.

Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ