Затримали двох нелегалів

Вчора, 31 липня, прикордонники відділу «Краковець», що на українсько-польському кордоні, під час патрулювання помітили чоловіка, який прямував в сторону державного рубежу. Наряд зупинив громадянина та запитав про документи, що посвідчують особу. Паспорта у чоловіка не знайшлось, а йшов він до Польщі в обхід міжнародного пункту пропуску. В подальшому прикордонники з’ясували, що затриманий є громадянином України, 1954 року народження, зі Львівщини.
Невдовзі, діяти по обстановці довелось знову. Дільничному інспектору прикордонної служби цього ж відділу мешканці прикордоння повідомили, що на околиці сусіднього села бачили невідомого. Прикордонники негайно розпочали пошук, в результаті чого на підході до державного кордону затримали ще одного чоловіка, який прямував до Польщі поза контролем. Затриманим виявився громадянин Туреччини, 1986 року народження, який напередодні легально прибув в Україну, проте до Європи вирішив слідувати поза пунктом пропуску.
В обох випадках чоловіків було затримано в адміністративному порядку до рішення суду в справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ