Західний регіональний центр перепідготовки відзначає 20-ліття

У 2017 році Західний регіональний центр перепідготовки та працевлаштування (ЗРЦП) відзначає 20-ліття діяльності. Для покращення стану адаптаційної діяльності у західному регіоні України групою однодумців, колишніх військовослужбовців, ще у червні 2010 р. було створено громадську організацію «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців», яка тепер і опікується соціальною адаптацією.
Усього за цей час було перепідготовлені 3782 військовослужбовців, 2113 із них – працевлаштовані. Про це заявив сьогодні, 9 березня, заступник директора Західного регіонального центру перепідготовки військовослужбовців Михайло Герцик.
З його слів, всього ж за цей час у Центрі, який очолює член ЛОО СОУ Андрій Рой, колишній військовослужбовець, пройшли перепідготовку військовослужбовці за програмами НАТО, ОБСЄ та бюджетні кошти у містах Бродах, Володимирі-Волинському, Дрогобичі, Золочеві, Луцьку, Львові, Мукачевому, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Червонограді, Чернівцях та Яворові.
«У Центрі діють курси з перепідготовки військовослужбовців, надається допомога в працевлаштуванні. Після закінчення навчання видають свідоцтво державного зразку та сертифікат. Проводяться курсові програми перепідготовки, виграні на міжнародних тендерах. Ще з 1999 р. у центрі проводяться мовні курси за фінансування НАТО (німецька та англійська мови), а пізніше розпочалися і економічні.
Торік завершилися курси у Львові, Володимирі-Волинському, Чернівцях, Рівному, Стрию та Дрогобичі. У лютому цього року ГО ЗРЦП випустить слухачів у Бродах (22  особи) та Яворові (22 особи) та відкриваємо курси в Стрию і Дрогобичі. На цей час за фінансування НАТО пройшли перепідготовку 1594 осіб», – інформує IA ZIK заступник директора Західного регіонального центру перепідготовки військовослужбовців Михайло Герцик.
Нагадаємо, впродовж двох днів, 28 лютого та 1 березня цього року, робоча група представників НАТО ознайомилася з аспектами перепідготовки військовослужбовців Збройних сил України та інших збройних формувань на цивільні спеціальності в Західному регіоні країни. З цією метою делегація в складі представника управління з політичних питань та політики безпеки штаб-квартири НАТО (м.Брюссель, Бельгія), офіцера з питань бюджету, а також менеджера програми «Трастовий фонд зі створення системи зміни військової кар’єри на професійну цивільну» Емануеля Хутцінгера, менеджера програми «НАТО-Україна» Крістофера Штаудта та виконавчого керівника цього проекту Олександри Огороднікової відвідала районні центри Броди, Дрогобич, Стрий та Яворів.
Візит відбувся в рамках діяльності громадської організації ««Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку», що з липня 1997 року проводить курси для військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур з перенавчання на цивільні спеціальності.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...