Захворювання на кір і надалі зростає на Яворівщині

Захворювання на кір і надалі зростає. Цього тижня на кір захворіло 527 мешканців області, серед них 386 дітей і 141 дорослий. Минулого тижня було 500 хворих, попереднього – 489.

Із 527 хворих, в яких діагностували кір цього тижня, понад 350 потрапили до лікарень. Серед них 239 дітей і 113 дорослих, повідомила лікар-епідеміолог львівського обласного лабораторного центру Любомира Бойко.
Зростає в області і кількість спалахів кору у школах і дитсадках. Цього тижня зареєстровано 14 спалахів, минулого – 10, попереднього – 8.

Найчастіше хворіють діти у Львові, Самбірському, Яворівському, Миколаївському, Пустомитівському, Дрогобицькому, Городоцькому, Перемишлянському районах.

Наша область лідирує в Україні за кількістю хворих на кір. Станом на 21 листопада на Львівщині на кір, за словами Любомири Бойко, захворіло майже 9 тис. мешканців області: 6312 дітей і 2523 дорослих. Торік на весь рік – 92 людини.

На Львівщині цього року від ускладнень кору померло двоє дітей, а загалом в Україні зафіксовано 15 смертельних випадків – 11 дітей і 4 дорослих.

Довідка
Кір – небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Діти і дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, є у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація. Вакцина, за словами головного епідеміолога Львівщини Наталії Тімко, на Львівщині є – хороша, бельгійська і в достатній кількості.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...