Зустріч 24-ої ОМБр, яка повернулась з війни
![Зустріч 24-ої ОМБр, яка повернулась з війни](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/70313061_2122150341412243_3938799831534796800_n.jpg)
В Яворові 1 жовтня відбудеться офіційна зустріч військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які повернулися з зони проведення бойових дій на Донбасі.
О 9.00 годині від місця розташування 24-ї бригади в Яворові вирушить колона військових за маршрутом: вулиця Івана Хрестителя – вулиця Святоюрська – площа Ринок, а о 10:00 год. біля пам’ятника Тарасові Шевченку на площі Ринок врозпочнеться офіційна зустріч.
Більше новин на: Яворів Інфо