Термотрансферний папір

Новомодна тенденція останніх років — прикраса футболок, сумок, рюкзаків різними термотрансферными наклейками, які, як правило, замовляються у фахівців-дизайнерів. Насправді виготовити таку наклейку на футболку можна і своїми руками, якщо знати всі тонкощі технологічного процесу. Для наклеювання малюнка необхідна термотрансферний папір і, звичайно ж, політ фантазії.

Термотрансфер – це перенесення малюнка за допомогою проміжного шару на текстильну поверхню. Він застосовується для нанесення логотипів на футболки, рюкзаки і промислові вироби. В якості проміжного носія використовується термотрансферний папір, покрита спеціальною тонкою плівкою, на яку за допомогою принтера наноситься малюнок. Після пропечатывания зображення плівка разом з відбитком під впливом високої температури наклеюється на тканину.

Сфера використання наліпок — безмежна. Вони можуть бути ефективним маркетинговим інструментом, відмінним способом інформування ваших клієнтів, доповненням до вашої реклами. Замовте їх в «Любе-плюс» і скористайтесь всіма перевагами продукції, серед яких — невисока вартість і надійність.

Різновиди термотрансферного паперу за типом нанесення:
– для кольорового текстилю;
– для світлих тканин;
– для струменевих принтерів;
– для лазерних копіювальних машин.
Термотрансферний папір своїми руками: процес нанесення малюнка.

Стандартний папір не підходить для друку якісних фотографій — чорнила глибоко проникають в папір і зображення виходять тьмяними. Фотопапір — двошаровий матеріал — має спеціальне покриття, яке забезпечує насиченість кольорів, чітку деталізацію, високу роздільну здатність, захист від зовнішніх впливів

Для нанесення малюнка на тканину, кераміку або метал застосовується особлива термотрансферний папір. Вона буває для лазерних та струменевих принтерів, для світлих і темних поверхонь. Тому перед покупкою у
бумага термотрансферная
необхідно уточнити, щоб не помилитись з вибором. Цей папір виготовляють такі відомі компанії: Lexmark, Canon, Lomond, HP і ProfiLine.

Термотрансферний папір поділяється на дві категорії: для струменевих і лазерних принтерів. За допомогою першого виду робиться перенесення зображення на світлі і темні матеріали. Деталізація малюнка близька до фотографічної. Термотрансферний папір для лазерного друку застосовується на світлих і твердих поверхнях. Якість гірше, але зате швидкість роботи значно вище. Недолік: якщо перенести малюнок на тканину, то вона стане дуже щільною, а зображення може розтягнутися. Перевага: простота виготовлення, мінімальні фінансові витрати, можна обійтися без спеціального і дорогого обладнання.

Термотрансферний папір, який можна придбати у для принтера допомагає легко і швидко перенести надруковане зображення на будь-які поверхні. Бавовняні тканини: бейсболки, сорочки, футболки та ін Чим більше бавовни, тим сильніше малюнок приклеїться до матеріалу. Тверді поверхні: керамічні вироби, пластик, метал та ін Перенесення зображення здійснюється за допомогою паперу від лазерного принтера, яка добре підходить для гладких поверхонь.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ