Аграріям Львівщини відкрили консультаційно-дорадчий центр

З 12 січня 2018 рок у Львові запрацює консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва,який надаватиме аграріям області широкий спектр інформації: від тонкощів законодавства, земельних питань до практичних порад виробництва. Скористатися безкоштовною допомогою екскретів запрошують не лише виробників, а й селян.
До роботи у центрі уже залучити понад 60 фахівці з різних сфер, які почергово раз на тиждень надаватимуть консультації. Під центр обладнали не використовуване раніше приміщення у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. До центру можна буде прийти особисто, або ж залишити питання телефоном.
«Це питання, які стосуються земельних відносин, питання з податкової площини, або ж актуальні питанні державної і обласної програм підтримки, які наші аграрії можуть отримати в 2018 році, це низка підтримок для фермерських господарств і безпосередньо для створення кооперації, для підтримку тваринництва. Ще сьогодні актуальним є проведення аудиту в області. Дуже багато людей стикаються з питаннями, які стосуються легалізації пайових земельних ділянок, а також їх правомірного використання. Відповіді на ці питання можна буде отримати в нашому центрі з понеділка», – розповіла Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку.
За її словами, коштів на створення такого центру на виділяли. Адже усі його працівники консультуватимуть мешканців Львівщини безкоштовно кілька годин на тиждень. У планах на майбутнє також запустити інформаційну платформу, аби аграрії могли ставити свої питання он-лайн.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ