Безкоштовний онлайн-іспит із ЗНО доступний кожному

Усі учасники ЗНО можуть підготуватись до іспиту, скориставшись безкоштовнимм інтернет-ресурсом», – про це нагадала директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк.
Зміст та форма онлайн-завдань для підготовки є максимально наближеними до тестів ЗНО з урахуванням специфіки комп’ютерного тестування.
Такий іспит можна скласти з таких предметів: біологія, географія, історія України, математика, українська мова та література, фізика, хімія, світова література, всесвітня історія; англійська, іспанська, німецька та французька мови.
Під час іспиту необхідно стежити за часом та уважно читати інструкцію до виконання завдань і самі завдання. На відмінну від справжнього ЗНО, в онлайн-іспиті можна виправити помилково набрані відповіді. Для того, щоб онлайн-роботу перевірили потрібно обрати функцію “Відправити на перевірку”.
31 січня – останній день реєстрації на пробне ЗНО-2017 та внесення змін у дані, вказані учасниками пробного ЗНО під час реєстрації. Зміни реєстраційних даних (предмет пробного ЗНО, мова перекладу тестового зошита, населений пункт проведення пробного ЗНО) здійснюються на підставі письмової заяви учасника, до якої додається копія квитанції про оплату.
На сайті Львівського РЦОЯО триває реєстрація учасників пробного ЗНО, яке відбудеться 1 та 8 квітня на території Волинської, Львівської та Рівненської областей.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ