День осіннього рівнодення

День осіннього рівнодення 2018 року припадає на 23 вересня. Розпочнеться день о 3:54 за київським часом. Цієї доби день прирівнюється до ночі, а вже наступної доби – світловий день починає зменшуватися.

Після осіннього рівнодення Сонце сходить на південь від сходу і заходить на південь від заходу. Ця подія знаменує початок астрономічної осені в північній півкулі Землі і астрономічної весни – в південній, які триватимуть до дня зимового сонцестояння у грудні.

За своїми енергетичними властивостями день осіннього рівнодення прирівнюють до молодика. Як і молодик, День осіннього рівнодення 23 вересня 2018 року підходить для починань. Можете сміливо розпочинати нові справи, не боятися труднощів, цього дня вам багато чого буде по силах.

Під час рівнодення за народними звичаями і прикметами прийнято спалювати сміття і загалом – робити генеральне прибирання. У цей період також збільшуються шанси знайти своє кохання. Тому самотнім дівчатам рекомендується класти другу подушку на ліжко, а у ванній залишати другу зубну щітку.

Варто всіляко залучати у свій дім щастя і удачу. Можна помедитувати, тоді усі відповіді на ті запитання, що актуальні для вас, до вас самі прийдуть.

За старих часів на день осіннього рівнодення проводили свято врожаю і гуляння, дякуючи природі за дари перед холодною зимою. Тому можна, наприклад, спекти круглий яблучний пиріг. Це зокрема допоможе залучити гроші в дім.

В день свята залучити матеріальне благополуччя можна, якщо тричі перерахувати усю готівку. Після цього за традицією потрібно сказати “дякую” Всесвіту за наявні заощадження, а потім попросити у нього допомоги надалі. Можна також написати бажану суму на листку паперу, розписавши заплановані покупки.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ