Держкомтелерадіо розкритикував рішення «Укрпошти» підвищити тарифи на доставку газет

Державний комітет телебачення і радіомовлення України висловив занепокоєння з приводу чергового рішення ПАТ «Укрпошта» підвищити тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.
Держкомтелерадіо наголошує, що підвищення тарифів на приймання та доставку періодики матиме негативні наслідки, призведе до виникнення кризових явищ на ринку преси, викличе невдоволення значної частини суспільства.
Підвищення тарифів на доставку періодики, на жаль, не призводить до очікуваного передплатниками підвищення рівня послуг оператора поштового зв’язку.
Незважаючи на розвиток інформаційних технологій, газети і журнали і надалі відграють суспільно значущу роль у житті країни, кожної територіальної громади України.
Слід врахувати, що на сьогодні купівельна спроможність громадян ще не досягла достатнього рівня. Саме тому періодичні друковані видання, зокрема, газети місцевої сфери розповсюдження повинні й надалі залишатися доступним джерелом інформації для громадян, особливо малозабезпечених верств населення, а також мешканців сільської місцевості.
З метою стабілізації ситуації на вітчизняному ринку преси Держкомтелерадіо підтримує ініціативу видавців стосовно пошуку компромісного рішення з цього болючого питання.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...