Дороги, як скло: водіїв просять бути обережними

На дорогах Львівщини – туман та ожеледиця, дуже слизько. У соцмережах люди діляться фото дрібних ДТП. Кажуть, з ночі і дотепер їздити дуже важко і небезпечно.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України:
21 січня на дорогах ожеледиця. Вранці та вдень місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:
– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;
– вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;
– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;
– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ