Громадська рада при УСБУ не задоволена співпрацею відомства з активістами

Громадська рада при УСБУ у Львівській області, після проведених зустрічей з громадськістю, звертається до керівника Управління СБУ у Львівській області Віктора Андрейчука з вимогою проведення звіту помічника Начальника управління з зв’язків з громадськістю, прес-офіцера УСБУ у Львівській області Мирослави Клячківської.
Про це йдеться у зверненні Громадської ради при УСБУ у Львівській області. Текст звернення:
«З моменту трагічних подій на Майдані, саме цій особі, було довірено напрямок співраці з громадськістю, інформування громадян Львівщини щодо роботи Управління та СБУ. З простої особи, що приймала громадян у приймальні, попри невідповідність службовому росту, їй довірено найвідповідальніший напрямок – це відновлення довіри громадян до Служби Безпеки України через співпрацю як з медіа так і з представниками громадянського суспільства.
З квітня 2016 року, саме Мирослава Клячківська була визначена Вами, як посадова особа, що курує роботу і Громадської ради при Управінні СБУ у Львівській області, так як минулий куратор не справився з своїми посадовими обов’язками. Тому нам, як представникам громадськості, так і всім мешканцям Львівщини цікаво почути про досягнення в цьому напрямку роботи Вашого помічника.
Принагідно інформуємо, що Громадська рада жодного разу не проводила з своім куратором зустрічей, щодо роботи і співраці за відсутності бажання з її боку. Всі наші чергові, позачергові та виізні засідання, ми узгоджували з Вами безпосередньо, просто передаваши через вашого помічника список питань, що розглядатимуться на наших засіданнях.
Окрім того, ми звертаємо Вашу увагу на систематичне ігнорування інформування населення щодо роботи управління та її посадових осіб, про що ми публічно неодноразово наголошували. Так відбулося і з Вашим звітом перед громадськістю та депутатським корпусом.
Для нас важлива доповідь Мирослави Клячківської щодо її роботи з Громадською Радою при очолюваній Вами установі.
Ми не прийматимемо відмови від звіту з мотивів, що такий звіт нічим не регламентований, бо саме Ваш обов’язок забезпечити громадянам інформування, як виконують свої посадові обов’язки Ваші підлеглі, і чи виконують їх взагалі».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...