Карантин на Львівщині продовжили до 7 липня

У Львівській області продовжили карантинні обмеження до 7 липня через високі показники захворюваності на COVID-19
Про це повідомили в пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

“Показники захворюваності на коронавірус в регіоні змушують зберегти карантинні заходи в області”, – йдеться в повідомленні.

Відтак Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення продовжити карантин до 7 липня.

“Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії. Львівщина серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%). Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).

За останню добу на Львівщині підтвердили 143 нових випадки інфікування коронавірусом. Це найвищий показник в Україні.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...