Мешканців Львівщини закликають дотримуватись правил дорожнього руху

Вчора, у понеділок, 4 грудня 2017 року, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло закликав мешканців Львівщини дотримуватись правил дорожнього руху та бути особливо обережними під час керування автомобілем.
Про це повідомила прес-служба ЛОДА.
4 грудня, на дорогах області працювало 139 одиниць снігоочисної техніки. Зокрема, 110 одиниць – на дорогах державного значення. Також до робіт з очищення доріг від снігу задіяли 233 робітника, з яких 187 працюють на дорогах державного значення, а для утримання доріг в належному стані використали 1263 т піщано-соляної суміші.
Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до населення з такими рекомендаціями на період негоди:
– обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;
– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;
– водіям, за можливості, відмовитись від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності виїзду слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, особливості і стан транспортного засобу;
– усіх учасників дорожнього руху просять бути максимально обачними і обережними на вулиці.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ