Мітингувальники готуються до блокування кордону

У вівторок, 9 січня 2018 року, з 9.00 год., відбудеться блокування кордону біля пункту пропуску «Ягодин» та на пункті пропуску у Раві-Руській. Протестний захід організовують противники закону №6776-д про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Згідно з положеннями цього закону для перевезення товару на суму більше 50 євро особа має пробути у Польщі не менше доби, повідомляє “Під прицілом”.
Мітингувальники попереджають завчасно, бо так сподіваються попередити більшу кількість людей, що перетинатимуть кордон, а також і привернути до себе охочих приєднатися до акції.
Протест буде цілодобовим. Зі слів організаторів, таким чином хочуть привернути увагу до проблеми безробіття у прикордонних регіонах.
1 січня 2018 року набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж 1 раз на 72 години. За більш частого в’їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...