На Львівщині для дітей з інвалідністю організували фестиваль піци та морозива

В середу, 15 серпня, у Навчально-реабілітаційному центрі Св. Миколая, що в Брюховичах, для учасників літнього інклюзивно-тренінгового табору ГО «Розвиток Громади» організувала чергове цікаве дозвілля.
Цього разу малечу з особливими потребами активісти потішили фестивалем «піци та морозива». Більше 40-ка учасників табору разом із батьками не лише безкоштовно частували смаколики, а й мали змогу, завдяки майстер-класам, навчитись та самостійно приготувати справжню італійську піцу і морозиво на будь-який смак, – йдеться у повідомленні ГО.
Нагадаємо, літній табір організований колективом НРЦ ім. Св. Миколая для розвитку та реабілітації малечі шкільного віку з особливими потребами. Діти з інвалідністю перебувають під цілодобовим наглядом професійних вихователів, громадських активістів та психологів. Все заради того, аби вони отримали максимальні умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, а ще реабілітації та оздоровлення.
Щоденне дозвілля та атракції для учасників табору другий рік поспіль організовують представники ГО «Розвиток Громади», що вже більше двох років постійно опікується вихованцями цього закладу. А вже сьогодні, 17 серпня, відбудеться офіційна церемонія закриття.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...