На Львівщині каратимуть водіїв за недотримання заборони перевезень

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом. Про це учора, 20 березня 2020 року, у межах брифінгу наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень, – інформує прес-службі ЛОДА.

ʺВкотре наголошую на інформації, що на сьогодні будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та між обласних маршрутах забороненіʺ, – повідомив Тарас Грень.

ʺДопускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації установи підприємства, які забезпечують життєдіяльність області. Наголошую досідати, зупиняти маршрутні автобуси та пробувати потрапити в них є некоректнимʺ, – додає Тарас Грень.

ʺЩодо спеціальних регулярних перевезень, то тут мають бути договори між підприємствами та перевізником. Щоб уникнути непорозумінь – усе повинно бути документально підтверджено. Усі тимчасові схеми мають бути погоджені адміністрацією та Управлінням патрульної поліції. Нелегальних перевізників будемо контролювати. Спільно з адміністрацією будемо виїжджати і контролювати порушниківʺ , – повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху Патрульної поліції Василь Шавало.

За його словами, особи, які перевозитимуть, мають бути у масках, усі сидячі місця повинні бути заповнені, а стоячих місць не повинно бути.

ʺНа недобросовісних водіїв будемо складати адміністративні матеріали за Ст. 44 прим. 3, що передбачає суворі штрафні санкціїʺ, – додає він.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...