На Львівщині проводять профілактичний захід «Урок»

На Львівщині розпочався профілактичний рейд «Урок», який передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, а також заходи щодо надання дітям із цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового періоду. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис наголосив, що органам виконавчої влади на місцях доручено організувати проведення обстежень житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та вжити заходів щодо надання дітям адресної допомоги у підготовці до нового навчального року.

Зазначимо, рейд “Урок” триватиме у два етапи. Зокрема, під час другого необхідно вжити заходів щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов вналідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх заміняють, посадових осіб за порушення прав дітей.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ