На Львівщині розпочався дитячий конкурс «Природа не має кордонів»

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно із природоохоронними установами області організовує конкурс дитячого малюнку «Природа не має кордонів» присвячений Дню Європи в Україні. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Конкурс проводиться з метою формування у населення екологічної культури та екологічного мислення, дбайливого ставлення до природи.

Отож, до участі у конкурсі запрошуються діти будь-якого віку зі всіх куточків країни.

Щодо умов конкурсу:
– дитячий малюнок має бути присвячений природі Європейського континенту, яка об’єднує населення незалежно від кордонів між країнами;
– учасники конкурсу повинні надіслати роботи та інформацію про автора до 15 травня 2019 року на поштову адресу Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (79026, м.Львів, вул.Стрийська, 98), зазначивши на листі: «Конкурс дитячого малюнку» та їх електронний варіант на електронну скриньку: biores_lviv@ukr.net

Автори найкращих робіт отримають подарунки від Львівської обласної державної адміністрації, а їх роботи візьмуть участь у виставках під час проведення екологічних заходів.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 2387399 чи пишіть на електронну скриньку biores_lviv@ukr.net.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ