На Львівщині шукають двійників Тараса Шевченка

У Львівській області до дня народження Тараса Шевченка планують організувати конкурс двійників великого поета, переможцеві обіцяють цікавий подарунок.
Усіх чоловіків, які вважають себе схожими на Кобзаря, просять звертатися на сторінку Департаменту Львівської ОДА у Facebook, або безпосередньо прийти на площу біля пам’ятника Шевченкові 9 березня о 12 год, де і відбуватиметься конкурс.
Львів’яни та туристи також можуть долучитись до акції «вільний мікрофон»: разом із акторами місцевих театрів продекламувати улюблений вірш поета на головній площі міста.
«На території Львівської області о 12 годині спільно біля усіх пам’ятників Тарасові Шевченку відбуватимуться цікаві заходи, покладання квітів. Хочемо запросити усі хорові колективи, що є на території області. Маємо таку амбіцію організувати наймасштабніше виконання «Заповіту» та проінформувати про це у Книгу рекордів України. У центрі міста виступатимуть 5 професійних колективів (більше тисячі осіб), що зможуть передати дух патріотизму поезії Шевченка містянам та туристам», – розповіла Мирослава Туркало, директор Департаменту з питань культури національностей та релігії Львівської обласної державної адміністрації.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...