На Львівщині стартував проект у сфері відновлювальної енергетики

У лютому на Львівщині розпочалася реалізація проекту «Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС».
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Проект ініційований ГО «Інститут регіонального розвитку» та передбачає співпрацю громадськості і органів влади в сфері реформування енергетичного сектору. Одним із партнерів заходу є департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.
Мета проекту – сприяння реалізації проєвропейських реформ в енергетичному секторі шляхом організації обговорення всіма зацікавленими сторонами питань впровадження, моніторингу та адвокації директив ЄС в сфері енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії і підвищення поінформованості громадськості.
«Реалізація проекту стане ще одним вагомим кроком в налагодженні співпраці між Україною та ЄС в плані імплементації Угоди про асоціацію, підвищить обізнаність громад в доцільності енергозбереження та відновлювальної енергетики і тим самим посприяє їх розвитку на Львівщині», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.
В рамках проекту у форматі круглих столів та конференцій дослідять існуючий стан в сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики, проведуть моніторинг заходів та обгрунтування пропозицій щодо побудови політики в зазначеній сфері.
Серед учасників – представники влади, ЗМІ, організаціїгромадянського суспільства, бізнесу, науки та інші.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ