На водійські права відтепер будуть здавати за новими правилами

Головний сервісний центр МВС уперше запровадив чек-лист для практичних іспитів на отримання посвідчення водія.
Про це інформує прес-служба МВС.
«Головний сервісний центр МВС уперше запровадив чек-лист для практичних іспитів на отримання посвідчення водія. Екзаменатори користуватимуться зручним чек-листом під час практичної частини іспиту. В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що практичний іспит складається з двох етапів: перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий – на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. На першому етапі іспиту тестуються такі вміння водія, як підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір, «гараж» з правого/лівого боку тощо. На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.
У МВС підкреслили, що громадяни можуть безкоштовно завантажити чек-лист із сайту Головного сервісного центру МВС, що спростить для них процес підготовки до іспиту:
http://hsc.gov.ua/wp-content/uploads/2018/03/Final-Kartka-ispitiv-vodiya-.pdf
«Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії. По завершенні іспиту особа, яка його складала, може ознайомитися із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис», – уточнюється у повідомленні.
Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються в сервісному центрі МВС упродовж трьох років.
На початку березня сервісні центри МВС також запровадили можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ