Не зафіксовано обстрілів з боку окупантів за минулу добу

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 15 серпня 2021 року.

Протягом минулої доби, 14 серпня та станом на 7 годину ранку 15 серпня, в районі проведення операції Об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та дотримуються режиму припинення вогню.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4021 транспортних засобів, 4671 особу, з яких 4589 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялось 2 особи. Виявлено 33 адміністративних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 20 злочинів.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1329 осіб, на підконтрольну Україні територію прибула 1421 особа. А через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Щастя» та «Новотроїцьке» на підконтрольну Україні територію прибуло по 2 особи.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ