Окупанти за добу не порушили режим тиші
![Окупанти за добу не порушили режим тиші](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/62c342da186a915074f2e9c219e032b5-wide-big.jpg)
Учора, у неділю, 6 грудня 2020 року, а також сьогодні проросійські військові на Донбасі не здійснили жодного обстрілу по наших позиціях.
Зазначається, що по всій лінії розмежування від 6 грудня спостерігається тиша.
“Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контрольованою. Українські захисники продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням”, – запевнили у штабі.
Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, “продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки”.
Більше новин на: Яворів Інфо