Триває весняний призов на строкову військову службу

На Львівщині триває призов громадян на строкову військову службу. Призов на строкову військову службу триватиме до 30 червня, – інформує прес-служба ЛОДА..
Загалом, 870 юнаків з Львівщини поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань під час призовної кампанії ʺВесна-2019ʺ.

ʺМайже 500 львівських юнаків одягнули солдатські однострої. Робота ведеться планово – оповіщення призовників, прибуття їх на дільниці, збірні пункти та відправки до війська. Слід наголосити на тому, що на сьогоднішній день багато призовників приходять до районних військових комісаріатів не чекаючи повістки. Здебільшого юнаки хочуть служити в елітних військах. Одразу відповім, що набір в такі військові частини триває і досі – бажаючим потрібно звернутися до районного військового комісаріатуʺ, – зазначив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

Нагадаємо, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році затверджено Указом Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019. Згідно з указом, у 2019 році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні-червні та жовтні – грудні.

На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ