У Львівській області розширили коло претендентів на премію у галузі освіти та науки

Тепер на премію претендують і звичайні викладачі.

Члени комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради обговорили критерії відбору претендентів на присудження премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області та запропонували внести зміни в положення про премії з наступного року.

Нагадаємо, Львівська обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією щорічно призначають премії працівникам університетів, інститутів, академій, відомим ученим і фахівцям за значні досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а також молодим ученим і дослідникам за наукові досягнення з метою стимулювання проведення наукових досліджень.

Премії виплачуються коштом обласного бюджету щорічно до Всесвітнього дня науки 10 листопада.

Як зазначила голова депутатської комісії з питань з питань освіти, науки та інновацій Іванна Герус, депутати обговоривши положення про премії, вирішили додати викладачів у список можливих претендентів на такі винагороди.

«Викладачі не завжди мають наукові звання, проте ця категорія працівників має великий практичний досвід роботи й вагомі доробки. Вони видають підручники, посібники», – деталізувала Іванна Герус.

Також обласні обранці запропонували залучати представників профільної депутатської комісії до членства у конкурсній комісії на присудження відзнак та прописати в положенні про премії чіткої формули, за якою визначатимуть лауреатів.

«Варто прописати усі критерії та чітку формулу, за якою кожен претендент зможе розуміти перспективу участі в рейтингу провідних науковців Львівщини. Наше завдання – зробити таку премію престижною, справедливою та авторитетною. Це гарна мотивація для розвитку інтелектуального потенціалу України. Крім того, ми запропонуємо лауреатам премії впродовж року виступати з мотиваційною лекцією на досліджувану тематику перед учнями, студентами, вчителями, викладачами», – пояснила голова депутатської комісії.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ