У Львові можуть закрити дитячі садки та зупинити громадський транспорт

Мер Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру «Люкс FM» розповів про ситуацію із захворюваністю на коронавірус у місті та про наступні кроки, які місцева влада планує найближчим часом впроваджувати. Садовий каже, що ситуація у місті насправді складна, пише LMN, посилаючись на “День”.

«З 1300 ліжок, які в наших лікарнях є для пацієнтів з Covid-19, сьогодні буде зайнято вже 1000, – зазначив Андрій Садовий. – Добре, що ми це спрогнозували і вже збільшуємо цей резерв. Зараз стоїть завдання мати 2000 таких ліжкомісць. Кожного дня все більше і більше нових, складних пацієнтів доправляють до лікарень. Динаміка захворюваності не спадає. Тому наразі ніякого послаблення карантину не буде. Сьогодні на засіданні штабу будемо обговорювати питання посилення карантину. Йтиметься про закриття дитячих садочків та курсування громадського транспорту».

За словами міського голови, якщо щодня до лікарень доправлятимуть по 50−70 нових хворих, ситуація буде дуже критичною.

«Якщо нічого не зміниться, то може бути загальноукраїнських нокдаун, – вважає львівський мер, – зараз потрібно як ніколи дбати про своє здоров’я, берегти себе».

А от щодо того, чи буде продовжено карантинні обмеження після 4 квітня, наразі нічого не коментує.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ