Оновлена рада конкурсу мікропроектів ініціює зміни до програми на 2018 рік

Секретаріат конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку до 1 липня повинен опрацювати зміни та доповнення до чинної програми на 2018 рік.
Заступник голови Львівської облдержадміністрації, Ірина Гримак, зазначила, що секретаріат повинен розробити зміни до положення, які передбачать градацію фінансової участі в конкурсі мікропроектів міст, сіл, міст обласного та районного значення, районів, об’єднаних територіальних громад тощо.
«Більшість обласних програм передбачає певну градацію, коли більші бюджети дають більший відсоток співфінансування, а менші – менший. Я вважаю, що така ж справедливість має бути і в конкурсі мікропроектів», – пояснила Ірина Гримак.
Вона додала, що потрібно ретельно вивчати кожен проект, який іде на фінансування з обласного бюджету, бо часто керівники на місцях маніпулюють цифрами.
«Коли сільські ради звертаються до нас по гроші на освітлення, дороги, школи тощо, а на залишках їхніх рахунків є по 15-20 млн грн, це треба враховувати», – наголосила заступник голови ЛОДА.
Після того, як Парасковію Дворянин звільнили з посади першого заступника голови Львівської обласної ради, у Конкурсній раді її замінив Володимир Гірняк.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...