Українцям з температурою та ознаками ГРВІ дозволять проголосувати на виборах – ЦВК

Центральна виборча комісія (ЦВК) разом з експертами профільних міністерств і військовими медиками розробили алгоритм проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.

Про це розповів член ЦВК Сергій Постівий, повідомляє leopolis, посилаючись на УНІАН.

За його словами, в праві на голосування не будуть обмежувати навіть виборців з ознаками ГРВІ або підвищеної температури 37,2.

«У рекомендаціях для МОЗ ми пропонували, що в таких випадках доцільно організувати роботу в комісії таким чином, щоб відокремити окремо в цьому ж приміщенні кабіну для голосування, де голосували б люди з такою симптоматикою. Після чого всі контактні зони повинні належним чином протирати після кожного такого виборця», – зазначив Постівий.

Фізична дистанція, яка є карантинною вимогою, що не співпадає щодо положення про розміщення спостерігачів. Тому зараз вирішують питання про внесення змін до цієї постанови.

Крім того, ЦВК рекомендуватиме не проводити всередині приміщень ніяких публічних заходів за участю самих кандидатів, а винести організацію подій на вулицю. На ділянці будуть пропускати виборців в контрольованій кількості.

За словами Постівного, це повинно бути не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів. Самих виборців пускатимуть тільки при наявності захисних засобів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...