Увага водіям під час снігопадів!

Головне управління Національної поліції у Львівській області застерігає усіх водіїв бути обачними на дорозі! Складні погодні умови вимагають підвищеної обережності та уважності за кермом.
“Під час снігопадів, в умовах поганої видимості навіть у світлу пору доби, а також на слизькому дорожньому покритті, закликаємо вас відповідально ставитись до керування транспортними засобами.
Ні за яких умов не перевищуйте швидкість руху, акуратно маневруйте та завчасно вмикайте сигнали повороту при зміні напрямку руху. Особливо уважними будьте наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів. Не всі пішоходи, особливо це стосується людей похилого віку, через ожеледицю можуть швидко перейти проїзну частину. Тому пам’ятайте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в рази, а екстрене гальмування може не дати бажаного ефекту.
Обов’язково перед початком руху вмикайте ближнє світло фар – це дозволить вам краще позначити себе на дорозі. І головне – будьте взаємоввічливими та толерантними один до одного”, – йдеться у повідомленні.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...